Články


Bonusové programy importéra Dacia Ambasador

1097 komentářů 2015-12-19 Přečteno: 4 242x

Pravidla programu Dacia Ambasador

Aktuální pravidla naleznete v tomto PDF souboru pro Česko a v tomto PDF souboru pro Slovensko.

Jak získat slevový poukaz?

V diskuzním fóru v tématu Poukaz Dacia Ambasador vložte poptávku. Stejně tak to je v případě že jste s nákupem nového vozu slevové poukazy dostali a chcete najít zájemce.

O programu Dacia Ambasador (I love Dacia)

Blíží se nám konec roku a tak mi dovolte malé ohlédnutí za letošním pokusem importéra jak odměnit své spokojené zákazníky. Úmyslně píši bonusové programy, protože jak mám zkušenost tak podobný program se shodnými pravidly v letošním roce běžel v několika státech Evropy a v skoro každém státě se jmenoval jinak mám na mysli program Dacia Ambasador v Čechách, I LOVE Dacia na Slovensku a podle ohlasů ve zprávách a ve fóru měli někteří z vás v tom zmatek.

Když jsem se na jaře do toho zapojil já sám, taky j sem tomu moc nevěřil, ale proč nezvednout peníze když mi je někdo levně podává. Po sléze na pikniku, já již měl vybrány všechny poukazy a odměny doma, jen zbývalo si za ně něco vybrat, a diskutoval jsem se členy clubu o programu téměř každý nevěděl o co kráčí a co by mu to mohlo přinést, to jsem ještě nevěděl, jak to rozjedu později na clubu ve větším měřítku. Protože jsem potřeboval ještě uplatnit poukazy svého syna a taky za ně získat odměny, začal jsem na tom intenzivně pracovat, a najednou se stalo, že jsem potřeboval poukazů víc a víc. Postupně jsem kontaktoval členy v okolí a přátele interní zprávou a kladná odpověď skoro žádná bohužel. rozeslal jsem mezi vás snad 300 zpráv a získal snad jen 5 zájemců. Zlom nastal po setkání clubu v Jedovnici, to už jsem měl namontovanou kameru za odměny, kdy se přihlásilo asi 8 zájemců a s těmi jsem k jejich spokojenosti pokračoval dál. Dalším zlomem bylo setkání spolku slza na chatě u Plzně kde se podařilo do programu zapojit další členy ale i tady vládla nedůvěra. Protože rozjetý vlak se špatně brzdí a vypadalo to, že nebudu moci splnit své závazky ke členům co jsem slíbil, kontaktoval jsem v dobré víře další partnery a po slibném rozjezdu jak jsem si myslel to vypadalo, že poukazů bude málo a bylo další kolo přesvědčování. z 18 zpráv došla jen jedna odpověď a po té co si vzájemnou komunikaci na chatu přečetl i kamarád Kubax přibyl poslední kdo v tomto roce dostane ještě odměnu, bohužel jeden kontakt jsem musel v průběhu ukončit, protože nebyla snaha na straně kontaktu prodat dacii, ale jiné vozidlo, a nato se poukaz nevztahuje. Protože došlo ke změně pravidel těchto bonus programů a jsou prodlouženy i pro příští rok, a nově do něj spadají i majitelé vozidel koupených v roce 2015, kteří v letošním roce neměli nárok vzniká tento článek. Když už jsem začal s vypisováním statistických údajů nezbývá než doplnit to nejdůležitější celkovou statistiku co se podařilo. Z celkového počtu mi svěřených poukazů /61+ 6 moje a synovy/  k dnešnímu dni leží u partnerů /4/, a u mě doma /4/ to znamená, že přes pomoc mojí maličkosti prošlo 59 odměn po 5000 kč a to ještě není konec roku.

Majitelé těchto poukazů, budiž vám tento článek výzvou, a zároveň i doporučením, jak se nechat odměnit od importéra, připouštím však, že originální příslušenství prodávané autosalony Dacia je předražené, někdy až příliš, ale proč si třeba nepořídit kameru se záznamem za 9000 + montáž když použiji dva poukazy tak nezaplatím ani celou montáž, vím, že podobná se dá koupit za 3000 kč, ale odborná montáž vyjde víc než montáž originální na kterou je vozidlo připraveno.

Aby ten článeček nebyl zbytečně moc dlouhý jsou připravena pravidla pro pomoc s bonusovými programy pro členy clubu a vážným zájemcům je zašlu na jejich email adresy které mi pošlou interní zprávou. Spolu spravidly jako příloha dojde i dotazník na údaje které potřebuji pro agendu spojenou s bonus programem. Prosím jen, aby se na mě obraceli jen vážní zájemci kteří mají koupená vozidla v ČR, protože slovenské poukazy v ČR neplatí a pro vozidla koupená v SR se připravuje nový administrátor který přebírá mé zkušenosti.

Diskuze o článku Nové téma

Témata # Autor Poslední příspěvek
Poukaz Dacia Ambasador 995 minimaxa Duner
17 hodin, 18 minut Poukaz Dacia Ambasador
Co jste si pořídili za odměnu z Ambasadoru 15 2modrazem yanchee
16 dnů, 8 hodin Co jste si pořídili za odměnu z Ambasadoru
Zlavovy kod na kupu noveho auta 200Eur - Slovensko 90 martin268 Štefan
1 měsíců, 15 dnů Zlavovy kod na kupu noveho auta 200Eur - Slovensko


Články