Články


Dacia Logan je k dispozici také jako kabrio. Neoficiálně

2010-10-16 Přečteno: 3 030x

Dacia vyrábí úspěšný model Logan ve verzích sedan, kombi nebo pick-up, kabriolet ve výrobní řadě vcelku pochopitelně chybí. Rumunského úpravce Auto K9 to vyprovokovalo k tomu, že vyrobil Logan ve verzi kabrio. zatím existuje jediný kus a to, že vznikne malá série, je krajně nepravděpodobné.

Rumunský úpravce Auto K9 vzal bílou Dacii Logan ve verzi sedan a jednoduše uřízl její střechu. Namísto čtveřice dveří jsou u kabrioletu pouze dvoje. Vzhledem k primitivní úpravě autu chybí jednak ochranné prvky a také plátěná nebo kovová střecha, kterou by se posádka mohla bránit při nepříznivém počasí.

Zatím vznikl jediný exemplář a pravděpodobně další nebudou následovat. Vnitřek vozu je čalouněn bílou kůží a Auto K9 do otevřeného Loganu přidal výkonný audiosystém a LCD obrazovku.

Zdroj: novinky.cz

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Dacia Logan I

Toto je článek o modelu Dacia Logan I

Garmin Eco Route 1.díl

Proč Garmin Eco Route

Nejprve se zamyslíme proč vlastně jsem koupil garmin eco route... Je to vlastně jednoduché-navigaci garmin nuvi 1390 lifetime jsem už měl. Chtěl jsem do svého loganu 1.4 z roku 2007 palubní počítač který bude umět zobrazit aktuální spotřebu a průměrnou k tomu. Tak jsem se dal do hledání a na netu jdem zjistil že možností které jsou reálné je jen pár... 

1.Uni PP od VERAMONU...

Odhlučnění Loganu MCV svépomocí

Rady a popis pro ty, kteří se rozhodnou pro dodatečné odhlučnění Dacie Logan MCV.

Teorie a některé rady jsou universálněji platné i pro jiná auta.

Úvod:

Uvedené informace jsou založeny na důkladném, cca půlročním pronikání do tajů teorie i praxe odhlučňování vozidel a použití odhlučňovacích materiálů.

Předem upozorňuji, že komplexnější odhlučnění, které Vás opravdu překvapí, je poměrně rozsáhl...


Články