Články


Dacia STCC Limited Edition

2 komentářů 2015-04-20 Přečteno: 3 246x

Dacia slaví 10. výročí svého založení s STCC Limited Edition

2015 Dacia slaví 10 úspěšných let s více než 3 miliony aut prodaných v Evropě. Ve Švédsku jsme oslavili  tři sezóny s Dacii v STCC a zavádí speciální verzi STCC Edition.

Dacia STCC EDITION je založena na výbavě Laureáte a je k dispozici pro Logan MCV , Duster a Sandero.

STCC Edition nabízí exkluzivní modré barvy, kosmos modrá metalíza, černá tkanina oříznutá  s nádechem modré a modré bezpečnostní pási.

Velkoryse vybavená

Verze Special Edition laureát Prime těží z velkorysého specifického zařízení, založeno na stávající top-of-the-rozsah laureáta lemováním. To zahrnuje exkluzivní Cosmos modrá metalíza povrch, Dacia MEDIA NAV Evolution infotainment systém, kožený volant, ovládání klimatizace pro pohodlí, tempomat s omezovačem rychlosti pro bezpečnost a klid, a Elektrické ovládání předních oken a dálkově ovládané centrální zamykání pro pohodlí - to všechno které jsou ideální pro motoristy, kteří používají své vozidlo na každodenní bázi.

Smysl pro detail

Verze Special Edition Laureát Prime bude vystupovat řadou specifických rysů styling, včetně kolama  "Dark metal" z lehkých slitin a vnějších zpětných krytů zrcátek.

Dacia MEDIA NAV Evolution

Součástí standardně je nová generace, uživatelsky přívětivé MEDIA NAV Evolution navigační systém kompletní s velkým sedmi palcovým dotykovým displejem. Všechny vlastnosti z původního informačního systému jsou zachovány, včetně satelitní navigace, multimediální schopnosti, které umožňují přehrávání hudby ze zařízení přes USB, AUX nebo Bluetooth® připojení a hands-free telefonování schopností.

Kromě toho, Dacia MEDIA NAV Evolution doplňuje dopravní informace TMC, přístup k sociálním sítím po připojení k telefonu prostřednictvím hlavního displeje a možnosti přístupu k funkci rozpoznávání hlasu Siri od Apple prostřednictvím kontrol na volantu.

Dacia Duster bude také v benzinové TCE 125 koní a  provedení 4x4 kromě 1.6 16V 105 koní a 110 hp verze dCi.

Duster STCC EDITION

Duster 4 x 4 TCE STCC EDITION - Novinka!

Logan MCV STCC EDITION

Diskuze o článku Nové téma

Témata # Autor Poslední příspěvek
Dacia STCC Limited Edition 2 jcduster radimburi
2 let, 2 měsíců Dacia STCC Limited Edition

Foto galerie


Články