Fórum - Téma


GSM alarm do automobilu - EMA autoalarm


Fórum Technický koutek GSM alarm do automobilu - EMA autoalarm
2015-05-26 00:01:22

http://www.flajzar.cz/zab...ronic-micro-alarm-ema.htm

Revoluční GSM autoalarm pro každého motoristu. Miniaturní rozměry a integrovaný akumulátor. Stačí zasunout do napájecího konektoru ve vašem voze. Hlídá vniknutí, odtah, manipulaci, náraz či změnu polohy vozu. Po narušení odesílá SMS nebo volá až na šest telefonních čísel. Jednoduše přenosný z vozu do vozu.

EMA je miniaturní elektronický alarm, sdružující v jednom těle kompletní GSM část, senzory, záložní Li-Ion akumulátor a napájecí část 12V včetně standardizovaného konektoru.

Pro zprovoznění stačí jen vložit SIM kartu a celé zařízení zasunout do napájecího konektoru (konektor zapalovače) vašeho vozu. Nyní jen prozvoníte. Zařízení si automaticky uloží vaše číslo se kterým pak komunikuje. Pro další, podrobnější nastavení nebo změny můžete použít jednoduché SMS příkazy nebo připojit pomocí USB konektoru vaše PC. EMA s vámi komunikuje jednoduše, intuitivně. Snadno přidáte další telefonní čísla vašich členů rodiny nebo zaměstnanců, změníte texty SMS, název zařízení, pokud bude třeba, nastavíte senzory ...

EMA je trvale zasunutá v napájecím konektoru (konektor zapalovače) automobilu. Jakmile vůz opouštíte, jen krátce prozvoníte z vašeho mobilu. EMA se zaktivuje a její senzory naklonění, otřesů, polohy a detektoru poklesu napětí v síti, popřípadě externě připojené senzory, hlídají váš vůz. Při některé z událostí (lze konfigurovat), jako je narušení prostoru vozu (pohyb), naklonění (odtah), startování (detekce poklesu napětí v palubní síti) nebo neoprávněného pohybu vozidla (GSM lokátor) – kterákoliv událost spustí okamžité volání na přednastavená mobilní čísla, popřípadě pošle SMS. Vy pak máte možnost na dálku prostor odposlouchávat a případně sledovat přibližnou trasu vozidla.

Tento zabezpečovací systém s nejjednodušší možnou montáží byl vyvinut českou firmou FLAJZAR.

EMA pracuje ve dvou ovládacích režimech:

Pokud máte Emu zasunutou do napájecího palubního konektoru, kde je napětí i v době, kdy je vůz zaparkován (vypnut motor), ovládáte zařízení (ARM/DISARM) z vašeho mobilu buď pouhým prozvoněním nebo SMS zprávami.

V případě, že je Ema instalována v zásuvce, kde se napětí 12V ztratí při vypnutí spínací skříňky, tedy v režimu parkování, lze tento stav využít k automatické aktivaci hlídání (ARM). Po vytažení klíčku je odpočítáván nastavený čas a po jeho uplynutí je automobil hlídán. Mobilní telefon tedy používáte pouze k deaktivaci při opětovném vstupu do vozu. Napájení zařízení zajišťuje vnitřní Li-Ion akumulátor.

unikátní miniaturní GSM zabezpečovací zařízení

vše v jednom těle

není nutná drahá montáž, umístění zabere pár vteřin

určená pro libovolný typ automobilu

snadná přenositelnost z vozu do vozu

integrovány senzory, možnost připojení dalších externích čidel

hlásí narušení až na 6 mobilních telefonů

snadné ovládání pomocí vašeho mobilu

sledování polohy (GSM cell tracking)

vnitřní záložní Li-Ion akumulátor

Tato verze je testována v ČR. Splňuje normy ČR.

miko  
Mirek
2015-05-29 13:52:00

radeček: Koupeno , naladěno , namontováno, funguje, za mě spokojenost. Dík. , , Mirek

2015-05-29 14:35:24

Tak mě se to taky líbí, jen kde vzít z už tak našponovaného rozpočtu na to prachy? :-/

miko  
Mirek
2015-05-29 20:36:26

Kdo jezdí na plyn, ten má na EMU

2015-07-22 21:40:46

mate nekdo v aute EZS od jablotronu? ja mam logan pod GPS GSM za 16tis. se vším.. po tom co byl vykraden kufr a ztrata 60tis nutnost..


Odpovědět