Fórum - Téma


Klubova samolepka DACIACLUB.CZ


Fórum O článcích Klubova samolepka DACIACLUB.CZDiskuze o článku

Klubová samolepka DACIACLUB.CZ - podklady pro tisk

Klubová samolepka (Daciaclub.cz) Podklady pro tisk samolepky jsou připojené jako dva obrázky pod tímto článkem. Doporučujeme tisknout laserem na transparentní a nesmyvatelnou samolepící vrstvu. Hezké lepení přejí Fialka a Ankoff s poděkováním všem zúčastněným. Dovolte mi krátkou rekapitulaci: D - nejdříve jsme definovali alespoň obecně, co by klubová samolepka měla mít, jak by měla vypadat M ...


1 ......... 17  18  19  20  21

2014-11-19 18:11:01

hantronix: ahoj zasílám odkaz na samolepku. http://www.daciaclub.cz/f...molepka-daciaclub-cz-4136. Tuto samolepku mi vyrobí známí. Jedná se o nalepení samolepky zevnitř na sklo. Jestli by byl zájem udělá mi jich třeba 200 ks cenově vychází jedna samolepka cca na 25,-Kč. Nenašel jsem žádnou nabídku těchto samolepek. Tak jsem požádal známýho co vyrábí reklamy. Budu si ji lepit za zpětné zrcátko. Jen pro zvědavost jsem chtěl požádat nejsou někde elektronicky k nakouknutí srazové samolepky? Rád bych je viděl. Do klubu jsem nastoupil na jaře tohoto roku tak jen budu závidět těm co mají již nějaké srazové samolepky. Díky přeji ti hezký den dvořka

2014-11-19 18:59:57

Vyrobit 200 samolepek není problém. To udělá každý grafický studio. Ale vyrobit jich třeba jen 20, to už je problém. To vážně jedině ze známosti.

Cca před rokem a půl tu bylo hlasování o klubovou samolepku a spousta návrhů a vyhrál tento:

http://www.daciaclub.cz/g...ciaclub-cz-vyhlaseni-.jpg

Tak doufám, že taky myslíš tuto. Ta už se vlastně oficiálně používá a má ji spousta lidí na autě.

Srazové samolepky mám na svým webu.

Přímé odkazy jsou tady:

http://logan.hantronix.net/images/Dacia_1_viz.jpg

http://logan.hantronix.net/images/Dacia_2_viz.jpg

http://logan.hantronix.net/images/Dacia_3_viz.jpg

http://logan.hantronix.net/images/Dacia_4_viz.jpg

2014-11-19 19:16:30

hantronix: ahoj na tu co jsi dal odkaz si nechávám udělat na triko. Tak myslíš, že tamta není to pravé, tak mu zavolám ať udělá tamtu co jsi mi poslal. Zatím mi dělá jen jednu. Jestli by jsi nechal udělat zevnitř na sklo tak si určitě od tebe koupím a neřešil bych to od toho známého. Myslel jsem, kdyby byl trochu zájem tak bych ze svého koupil 100 ks a vzal je třeba v červnu na Hlubokou kdyby někdo chtěl. Jsem nedočkavý jdu se podívat na tvé srazové samolepky. díky dvořka

2014-11-19 19:22:24

hantronix: jsou fakt super, ale taky tam máš ten klasický znak s nápisem club ve vnitř znaku. Zkusím teda nechat udělat tu co je na trikách. Ale jsi fakt bourák jestli bude něco ohledně hluboké v červnu tak se mnou počítej určitě koupím, konečně se dostanu na nějaký sraz moc se těším. hezký večer dvořka

2014-11-19 19:46:25

Na srazových samolepkách mám klasický znak Dacia (někde s nápisem club). Ale klubovou samolepku bych určitě dělal tu co vyhrála hlasování a kterou distribuoval Kačerlogan.

Jestli budou i pro nalepení zevnitř, to nevím. Chtěl jsem tak dělat i ty srazový, ale nebyl o ně zájem. Většina lidí má fólie a na ně to nikdo lepit nechce a navíc by to nebylo za fólií moc vidět. No uvidím.

Jinak já to financuju taky ze svýho. A pak očekávám, že to na srazu prodám a že se mi to vrátí.

Jo a srazy jsou super. Myslím, že jsme dobrá parta. Však uvidíš.

2014-11-19 19:55:06

hantronix: já bych ji na auto taky asi nemohl dát mám folie, ale vylepil bych si ji v práci, aby kolegové čuměli a záviděli. vnitřní samolepku dle předlohy co jsi poslal jsem již mejlem objednal. Až bude pošlu fotku jak vypadá aby jsi mi ji ohodnotil po odborné stránce. Hezký večer dvořka

2014-11-20 15:48:42

hantronix: Klubové logo bylo řádně zvoleno a odhlasováno. Ale jak vidíš postupem času se k tomu začaly přidávat různé nápisy, barevné varianty, pak se tady objevilo klubové logo pro ty, kterým se nelíbilo to oficiální, ze samolepky na auto se stalo logo na trička, čepice atd. Taky se měnil jeho vzhled a barva a nakonec si stejně každý udělá to svoje, jak mu to vyhovuje.

Proti tomu samozřejmě nic nemám, každý ať si zkrášluje auto, tričko, čepici atd jak je ctěná libost, ale ať se tomu pak neříká klubové logo. Ano ideální stav by byl nechat natisknout 500 ks "oficiálního loga" a basta. Jenže pak by nebylo možné uspokojit žadatele o bílou, černou, průhlednou, malou, velkou, pod sklo..... v řádu max 10 od každého typu. Proto se vyselektovaly nejžádanější dvě varianty. Ty jsem pak sušil doma a postupně rozprodával, ale.....co když přijde doba (za rok?) kdy po nějakém daciaclubu už nikdo nevzdechne. Podívejte se na ostatní fora (třeba Loganland). Taky měly svoje samolepky a kdy je jim konec? Co bych pak dělal se 150 samolepkama? (na WC už mám plno). Jak už jsem několikrát vysvětloval a nakonec to zaznělo i tady: vrazíš do toho svý peníze a čekáš, jestli se ti to vrátí a ještě je kolem plno řečí...

Tož tak Přeji pevné nervy a radost z dobře vykonané práce

2014-11-20 16:56:56

Ti víc než rozumím... Jsem svého času podnikal, aktivně jsem vrazil prachy do triček a do letáků... Už tak 5 let nepodnikám ( :( ) a polovica letáků a triček se mi ještě válí doma :). Tož trika se unoví, ale co budu dělat s letákama, to jsem ještě nevygomal :-D.

2014-11-20 17:48:11

Dobrý večer - velice se všem omlouvám, ale nemyslel jsem to špatně. Co se týká čepic nemají co dočinění s dacia klubem. Udělal jsem si ji pro radost k autu duster. Nabídl jsem ji kdyby nějaký řidič dusteru ji chtěl taky. Není tam znak dacia klubu. Tak nevím proč se hned někdo kvůli barvám a znakům uráží.

Pouze jsem chtěl samolepku na sklo a ta v nabídce není. Jakmile mi řekli, který znak dacia klubu je schválený tak jsem neporušil ani barvy ani jiné nápisy. Nechám si ji vyrobit pouze pro sebe. Jen jsem myslel, kdyby měl někdo zájem. Po vaší reakci už nikomu nic nenabízím. Nechtěl jsem se Vás dotknout jen jsem byl velmi hrrr, abych dal najevo, že se nestydím za tento klub i když jsem nováček.

Píšeš, že máš doma mnoho triček, proč někam nenapíšeš jaké jsou velikosti, jako nováček jsem se nikde nedozvěděl a nevěděl jsem, že někdo ještě prodává určitě bych si koupil. Objednal jsem si přes eshop a tam měli největší XL a to je pro mne malé tak jsem ho nechal manželce.

Ještě jednou se hluboce omlouvám, vážím si Vaší práce a již nikomu nic nabízet nebudu.

Prosím nezavrhujte práci pro klub a vytvořte nějakou složku do forum, kde bude pro nové členy možnost nákupu věcí, který Vám přebývají. Já určitě nějaké koupím.

Přeji hezký večer všem dvořka

2014-11-20 21:52:04

martin.ol: No jo. Jenže já nepodnikám. Platím to ze svých vydělaných peněz. V podstatě z nadšení pro klub.

dvorka: No to se nemusíš omlouvat. A klidně se můžeš i aktivně zapojit. Jen pokud chce někdo propagovat klub, tak by měl tím oficiálním logem.

KačerLogan: Miloši máš naprostou pravdu. Já jsem původně na pozvánky a samolepky logo klubu nedával. Chtěl jsem, aby to bylo víc univerzální (pro všechny Daciáky). Ale asi je potřeba trochu té propagace, takže na novou pozvánku jsem už použil klubový logo. Už je i zveřejněná.

Na mým webu: http://logan.hantronix.ne...mages/Dacia_sraz_2015.jpg

A tady na fóru: http://www.daciaclub.cz/s...ltavou-2015-16/fotky#3318

Jestli mě to nadšení neopustí, tak chystám pár věcí. Něco v tomto duchu: http://www.daciaclub.cz/s...ovnice-2014-13/fotky#2499 (zatím jediný exemplář, který ode mě dostal k narozeninám jcduster) - pokud o to bude zájem. Jen nevím, z čeho to budu financovat.

2014-11-20 22:31:39

hantronix: ahoj jen dávám návrh:

zjistit kolik by vyšel jeden půlitr a kdo by o něj měl zájem ať ti pošle finance předem. Tento znak co má jcduster nech ať je jen jeden ať je unikát pro jcdustera a zkus jestli by šel ten originál znak co je schválený. Zavést tabulku kde se dá dopisovat (třeba v exelu) a zájemci ať vypíší jméno a pod číslem co budou v tabulce pošlou peníze předem, nebo ať ti napíší a ty jim pošleš číslo pod kterým ti zašlou finance. (složenkou). Třeba se najdou nějaký zájemci já se hlásím mezi prvními. dvořka

2014-11-21 09:19:51

dvorka: Vůbec se nemusíš omlouvat, Moje reakce (ač to tak možná nechtěně vypadalo) není mířena proti tobě, ani proti nikomu jinému. Pouze konstatuji fakt, že.....ale to bych se už zase opakoval. Samozřejmě nemám nic proti soukromým aktivitám a ani se tím necítím nějak ohroženjak můžeš ohrozit charitu??? Jen prostě končím proto, že už si mnohem víc lidí než před 2 roky sami iniciativně vytváří vlastní věci (samolepky, trička, čepice atd...) A používají si vlastní variantu dacialoga. To je taky v pořádku, pokud netvrdí, že je to ofiko logo daciaclubu. V pořádku podle mě není, že mám doma zásoby OFICIÁLNÍCH, o které tím pádem nebude v budoucnu zájem. Proto klidně převezmi jakoukoliv aktivitu, podílej se na čemkoliv, pokud tě to bude těšit..

martin.ol, 2014-11-20 16:56:56 napsal:

Ti víc než rozumím... Jsem svého času podnikal, aktivně jsem vrazil prachy do triček a do letáků... Už tak 5 let nepodnikám ( :( ) a polovica letáků a triček se mi ještě válí doma :). Tož trika se unoví, ale co budu dělat s letákama, to jsem ještě nevygomal :-D.

2014-11-21 12:03:20

martin.ol: Ty letáky rozmoč rozmixuj a lisuj z nich brikety na topení.

2014-11-21 13:28:39

V paneláku brikety trochu na nic :-D

2014-11-21 20:53:47

martin.ol:

2015-01-25 18:00:38

Ahoj,

Zdravím v novém roce všechny stávající i nové členy Daciaclubu. Zejména ty nové a jen připomínám, že pokud by chtěli svoje autíčko ozdobit klubovou samolepkou, mají možnost. Ještě stále mám na skladě pár černých samolepek kus za 20,- Kč + 15,- Kč poštovné.

(dotisk neplánuji, viz. výše) Na mém profilu se můžete podívat na fotky, jak to vypadá nebo i u ostatních, co si to už nalepili.

Tak neváhejte a ozvěte se

2015-01-25 18:58:26

kačerlogan: jaká by pasovala na vínové metalíze?

2015-04-19 19:45:46

Pro skalní a ortodoxní příznivce a přívržence původního, opravdu oficiálně zvoleného a proto také naprosto jedinečného loga daciaclubu přivezu na daciapicnic černé samolepky. Tak kdo budete chtít, tak si mě tam najděte. Budete to mít jako bojovku Určitě tam bude i mnoho jiných, možná více líbivých lepítek, ale je jen jedna! Ty trička a košile, čepice a vesty jsou opravdu moc fajn a všem vám moc fandím, ať se vám v tomhle světě komerce a globalizace daří. Opravdu moc dobře vím, jak těžké je prorazit jen s nadšením a dobrou vůlí

2015-04-19 21:03:10

2015-05-30 20:33:40

Pro všechny samolepek chtivé mě napadla taková věc Pokusím se, jestli rodina a program dovolí se motat třeba kolem 12 hod. kolem hřbitova. Tak tam můžete zkusit zajít, mě tam odchytit a samolepky koupit. Samozřejmě bez záruky, ale za pokus o sjednocení místa setkání to stojí. Jak praví klasik a mistr Kroupa: "...sejdeme se na hřbitově..."


Odpovědět

1 ......... 17  18  19  20  21