Fórum - Téma


MCV 7 místný


Fórum Pokec všeobecný MCV 7 místný
2008-03-14 12:47:55

Ráda bych se zeptala, jestli byste MCV 7 místný doporučili rodině se čtyřmi dětmi. Zajímalo by mě, kolik místa zbyde pokud nevyndám poslední řadu sedaček ( příp. jestli můžu vyndat jenom jednu)? Vejde se mi tam potom ještě kočár?

Moc děkuju za odpovědi a názory.

2008-03-25 14:45:28

Mám 7místný ambiance. Poslední řada sedaček bohužel nejde sklopit ani vyndat děleně. Je to jeden kus, a reklamní fotografie v tomhle případě neplatí. Když jsem auto kupoval, taky sem se divil. Třetí řadu můžeš buď složit do vnitřního prostoru auta, čímž vznikne víc než velký prostor, a s vyndanými se ti tam vejde úplně všechno. Pokud jsou všechny sedačky rozložené, tak za třetí řadou zbývá pouze malý prostor, který je daný sklonem opěradel třetí řady směrem k zadním dveřím. Vlastně jenom taková výseč prostoru. Tam se vejdou tak dva batohy. Určitou možností by bylo, kdybys sklopila sedačku ve druhé řadě( jako při nastupování do třetí řady). Velký kočár tam sice nedáš, ale nějaký skládací určitě. Tím ti vzniknou dvě místa pro pasažéry ve druhé řadě, a dvě ve třetí. Ale podle předpisů zase nemůže nikdo sedět za sklopenou sedačkou. Jinak auto mám čtyři měsíce, a sem moc spokojený. Pro někoho kdo potřebuje spoustu místa pro pasažéry i náklad je to nepřekonatelné vozidlo, a jeho i jeho řízení je docela příjemná záležitost.

2008-04-12 10:17:13

ahoj, mám 7 místnýho laureáta a můžu říct, že dětí se tam vejde hromada. co se kočáru týče, tak pokud to nebude golfák tak snad jedině rakev na střechu ( box ne opravdovou truhlu

2008-04-24 18:26:11

Pro rodinu určitě MCV, ještě bych doporučil 1.5dCI , je prostě super. Je to živý jako ďas a spotřeba prostě fa ntazie

2008-06-15 21:06:56

Nazdárek čekám na mcv 7 míst 15 dci 63kw artica v červenci by měl přijít tak mi prosim pošlete nějaké postřehy rady skušenosti at vím co mě čeká tak zatim dík.

2008-06-16 11:36:04

Jak už sem řikal, mám 1,5 dci Ambiance. Vše platí, vše drží, vše funguje - po půl roce provozu(7000 km). Spotřeba mírně pod 6,3, a to jezdím více méně hlavně po Praze. Takže super. Jenom jak to má těžkej zadek, dost to občas hrabe. Tuhle sem se zakopal na svažitý louce(bylo teda mokro), a dostával jsem se tam otud dost špatně. Taky nejsem asi zrovna super řidič, a ten rozvor kol mi trochu vadí při parkování. Vlastně se nemůžu pořádně dostat k obrubníku - cukačka sem tam je na denním pořádku. Jo, a má to dost měkej předek. Asi před měsícem předemnou na fleku zastavil nějakej Rusák, a já ho trochu ťuknul. Rána nic moc, a nárazníkama. On měl nějakýho escorta, a ten jeho nárazník byl úplná šlupička, a ještě to měl načatý od někoho jinýho. Rozpadlo se mu to na střípky. Takže je jasný, že vlastně moje auto nemělo žádnej odpor. Na první pohled se nic nestalo, jen trochu promáčknutá značka. Až doma sem zjistil, že se vlastně celá přední část nárazníku trochu posunula dovnitř, a jakoby prohla. V podstatě to neni vidět, a ničemu to nevadí, akorát už to prostě nesedí jak má. Třeba se udělaly mezery mezi nárazníkem a světlomety, a když otevřu motor, tak u úchytů mřížky chladiče sou ty plasty troch navarhanovatělý. Jinak ale super kára. Fakt bych neměnil. Je to živý, a maká to ve všech otáčkách. Můžeš se spolehnout, že jsi udělal dobře. Nazdar.

2009-08-07 18:36:31

určitě doporučuji, ale kočár +všechny sedačky nejdou dohromady ,lituji,sedačky lze pouze vymontovat ,jinak,já vozím v autě jen pro maličkého jen golfové hole,aniž bych demontoval sedačky

2009-08-12 19:38:41

co se týče motoru,tak nevím,mám benzín,co se týče vozu, snad couvací senzory


Odpovědět