Fórum - Téma


Sraz 2014


Fórum O Srazech a akcích Sraz 2014


Diskuze o srazu

Dacia u Moře 2014

120 lidí  |  42 vozidel  |  415 fotek  |  11 videí  |  516 diskuzí

Ahoj kamarádi, rád bych vás všechny pozval na sraz konaný v kempu Moře u rybníku Řeka http://www.morerybnikreka.cz/ Dovoleno je brát děti,bratry, sestry, ženy, snoubenky, přítelkyně. Těším se na Vás a doufám že se sejdem v hojném počtu. Program...


1 ......... 7  8  9  10  11 ......... 26

2013-11-08 15:11:18

kačerlogan: Tak dejte hlasovat, kdo je pro A) nebo B) ?

2013-11-08 15:18:00

luco1000: Smazal se mi teď napsaný koment a tak to zkrátím.

Luco,zde jsme hovořili o prostředí v kempu Kristýna,protože si třeba já osobně myslím,že udělat sraz v příjemném prostředí s mnohem většímu možnostmi,než má ,,Řeka(uvidíme),je mnohem záživnější,cennější ,nezapomenutelnější.Nic v tom nehledej.Nikdo tu neřeší program srazu,ten je přeci jasný.To,že jsme mluvili o prostředí,bylo pro obrázek,co se tam dá dělat a pomůže to třeba ten program vytvořit.Je to čistě v rovině diskuse.Raději si opeču buřta nebo vypiju pivo někde v krásném okolí ne?

Co se týše místa konání srazu,myslíš že třed republiky je Brno?Přesto to byla parádní účastL.etošní sraz také nebyl ve středu republiky,to je fér?Jenže to neřešíme a já to tak neberu a neměl bys ani ty.Diskutujeme tu,že by se to prostě mělo místo srazu měnit,příští rok třeba jih Čech.prostě to obměňovat. Beru to tak,že jednou je to výhodný pro jedny a potom pro druhé.Musí se to prostě točit.Chci jet třeba na Slovenský sraz,jestli mi to vyjde a řeším vzdálenost?Mám to k tomu moři blíž,jak píšeš.Jen prostě diskutujeme o tom,kde a kdy.Pokud ti jde o férovou věc,je třeba diskuse.Bohužel to vypadá,že tu diskutujeme jen my z našeho severního koutu,jenže za to nemůžeme,že se nikdo jiný nepřidá,tedy prozatím.Věřím,že se to změní a budeme jednat konkrétně.Vem si sraz na Slovensku a to prosím,neberte jako výtku či stížnost či co.Musíme třeba ustoupit z termínu.Já věřím,že se to ke spokojenosti všech nějak vyřeší a najdeme konsenzus.Skloubíme oba srazy.Proto je zde tohle vlákno,abychom zvážili pro a proti.Třeba ani není už volno.Co já vím.

Luco,do Chorvatska bych jela a co tam udělat sraz?A ne jen na víkend a myslím,že po týdnu bys mne měl plný zuby.

2013-11-08 15:25:54

To je přesně co píše Michal,na té řece nic není,tenkrát tedy nebylo.Navrhuji,počkat na Jirku,s čím přijde.uvidíme.Je to prostě téma k debatě,vždyť se nic neděje.

2013-11-08 15:28:29

Jo a ještě něco, pokud se jedná o klubový sraz, tak já osobně bych si tam taky představil účast nějakého zástupce od firmy DACIA, což se nabízí možnost oslovit prodejce z Liberce (AUTO-Koutek). Možná v té době bude zase k dispozici nějaký nový model Dáčky (při takové expanzi, jakou mají v poslední době to je dost pravděpodobné) a mohli by ji tam i prezentovat ?? (to jen taková úvaha).

2013-11-08 15:33:26

Já osobně budu jednoznačně řešit termín. Letos jsem to měl zarohem a stejně mi to vyšlo jen na jeden den

Takže pokud budu:

1)chtít jet na sraz

2)budu mít čas (pokud to bude daleko, nevyplatí se jet třeba jen na 1 den)

3)budu mít peníze (abych neřešil km a cenu ubytování)

bude mi jedno, jestli Sedmihorky, Řeka nebo Malá skála nebo Chorvatsko. Zatím jsem v situaci, kdy nejsem schopen odpovědět ani více než jeden bod. Proto se nezapojuji do diskuze ani "nelobuji" za žádnou konkrétní lokalitu.

Prostě jsem jen vyjádřil svůj souhlas s Lucovým názorem

2013-11-08 15:41:30

A taky další nápad na program (nyní jen taková skica). Němci občas na Kristýnu zajedou ze Žitavy s veteránama. Zkusil bych se s nimi spojit (kdyby jste se rozhodli pro tu Kristýnu) aby za námi přijeli a my se "pokochali" starými auty?

Pozn.: Fakt je, že možná už je vše v červnu i obsazené ( vím, že lidi dělají objednávky na chatky pro další rok už při odjezdech z dovolených v daném roce a že to je tedy i pase.....diskutovat o tom dále.

2013-11-08 15:41:43

kačerlogan: Jasně,vždyť v tomto kontextu to také bereme,alespoň já.

Ono jde o to,že je třeba zajistit už teď rezervaci či poptat místa.V sezoně se nic nesežene a když ,s problémy.Proto to tu řešíme teď.Já osobně také netuším,jak budu mít volno,máme organizační změny ve firmě a kdo ví co bude od nového roku,ať jsou důvody jakékoliv.Víš jaká byla účast v Jedovnicích,to je něco lidí a kapacitně ,jak sleduješ ,nestačí jen tak nějaký kemp.Mám obavu,že Řeka stačit ani taky nebude.Jen můj dojem..

2013-11-08 17:51:45

Ale čo ved ja to neorganizujem ....... Kde to bude , tam to bude. Ak tak sa zucastnime , alebo nezucastnime.

Nasa rodina hlasuje za http://www.morerybnikreka.cz/cenik/ ale su tam v okolo aj ine kempy , tento som tam hodil narychlo , aby bolo s coho vyberat

2013-11-08 18:13:41

Dejte to na Krystynu slysel jsem taky dost dobre ohlasy z okoli.

Luco nejsem z Trutnova ale Turnova.

Pokud to bude kdekoliv v LBC kraji potvrzuji ucast.

Lze to doporucit jako sraz daciaclubu a dalsich daciackych seskupeni.

Urcite bych se mohl predbezne zeptat v autobelda jestli by meli o predvedeni na podobne akci zajem.

Kraj v okoli Kristyny bych taky doporucil na prodlouzeni srazu o par dni dovolene o jiz zmineny Oybin Jondorfsky motyli

dum a nebo vylet na kole k jezeru bersdorfer see. Da se na kole objet. Super vylet v okolo reky Luzicke Nisy - nenarocny celodenni cyklovylet

2013-11-08 18:47:58

Jak to vidím já se Vám pokusím zdělit:

V této chvíli je pro mě důležitější termín než lokalita, pojedu kam -koli v republice třeba do Aše. Osobně jsem na tom tak, že jsi budu brát dovču.

K uvedeným lokalitám v obou bych věděl, kam jít a obě mají své kouzlo. Proto navrhuji, jak jlž zde bylo zmíněno počkat na odpovědi obou kempů. A pak třeba dát hlasovat, pokud se jedna či druhá lokalita sama nemožností konání srazu nevyřadí. A tedˇsi dám s ženuškou Leňlkou slivovičku

Těším se na Vás Marek

2013-11-08 19:03:23

Ahoj tak jsem si početl jsem konečně doma z práce.S tím místem kde se sejdem je to jedno klidně Kristýna klidně budem dělat sraz čtvrtletně o víkendech ať je častěji(proto jsem dělal i ten podzimní).Při hledání kempu srovnejte Jedovnice s ostatníma kempama jako co do velikosti ať se vlezem když dojedeme všichni náhodou.Někdy dojedou 4 auta tak je to malé ale pořád je to perfektní zážitek a odreagování.Do Jedovnic dojelo asi 120lidí já psal do plno jinejch kempu a problém byl s volným místem pro tolik lidí někde byla odpověď že nás Daciu nechcou v kempu atd.

2013-11-08 19:59:41

No teda tady se to rozjelo.

Aby to měli všichni stejně daleko (obrazně), musel by být sraz v geografickém středu republiky. To je obec Číhošť (cca 7 km od Ledče nad Sázavou). Není tam náhodou nějaký kemp?

Fialka zmiňuje v několika příspěvcích loňský sraz. Předpokládám, že tam mělo být letošní, že?

Jinak kemp Kristýna vypadá dobře, i když teda 4,5 hodiny cesty je celkem dost. Ale přežil bych to. Ale vzhledem k tomu, že je líp vybavený a asi i oblíbený, tak pochybuju, že budou mít kdykoliv v červnu kapacitu pro cca 100 lidí. Ale třeba nás překvapí. Jen ty ceny jsou celkem vysoký.

Kemp Moře u rybníka se mi taky líbí. Nejsem zas tak náročný. A fakt dobrý ceny. Takže hlasuju pro něj.

Moc nechápu, proč se tak řeší, jestli je nebo není něco v okolí. Vždyť je to sraz autoklubu. Ne rodinná dovolená. Na srazu se nechodí na tůry. Řeší se spanilá jízda, táborák, pokec o autech a tak. Minule jsme ani nestihli všechno probrat. V tomhle musím souhlasit s Luco1000.

Myslím, že nejobjektivnější by byla anketa.

2013-11-08 20:35:16

jcduster: ahoj jirko tak pověz už se někdo ozval? Jsem nedočkavej

2013-11-08 20:37:57

Ahoj ještě se neozval ani jeden kemp zatím budem hlasovat kam tedy pojedem jak bude hotová anketa.Datum je zatím 20-22 červen nakonec třeba bude jiné dle volna v kempu tak jako v Jedovnicích jsem musel 3x předělat datum aby bylo místo.


Klidně přidejte jiné kempové místa kde to znáte a kde je to dobrý.Určitě je plno lidí na clubu co toho mají plno procestovanýho.

2013-11-08 20:53:05

jcduster: jak jsem se vyjádřil, je mi to fuk, ale má to jedno ale. Pokud si vzpomínám, tak jsem tu prohlásil, že na severu naší milované republiky je velká komunita členů klubu a vystřídat jih za sever mi připadá fér. Takže já hlasuju pro Kristýnčiny oči jako olivy.

2013-11-08 21:02:19

romanlogan: slepou mapu berua vítěz dostane lízatko

2013-11-08 21:13:14

Tak mě napadlo mrknout se, kam jezdí na srazy členové klubu naší sesterské automobilky Renault.

Tady je pár tipů:

http://www.kempuveze.cz/

http://www.stribrny-rybnik.cz/

http://www.olsovec.cz/ (tam jsme byli letos)

http://www.campmelnik.cz/

2013-11-08 21:20:57

http://www.campmelnik.cz/cenik/ taky krásná příroda a okolí i ceny

2013-11-08 21:39:01

jcduster: moc hezký obsadíme motel a jsme po kupě z těch návrhů je nelepší dle mě.

2013-11-08 22:39:48

hantronix: Ano,máš pravdu,spletla jsem se.Sorry. Je to opraveno.Dík za upozornění.

Jinak jsem ráda,že se tu o tom debatuje.jen tak lze něčeho dosáhnout.Pokud se většina klubáků shodne třeba na Polsku,budu samozřejmě akceptovat Jen osobně se mi ta Kristýna líbí a mnohem víc,přikládám k ní víc váhy a dávám osobní přednost..Možná by nebylo od věci po vybrání několika málo kempů hlasovat,nevím.

Jinak okolí bych nepodceňovala,i když se jedná ,,jen"o sraz autoclubu.Program lze vytvořit kdekoliv,ale výběr možností je větší v trochu víc zařízenějším kempu,kde třeba můžou blbnout děti trochu zábavněji ,kde mají větší výběr,kde něco pro ně je ,jako já nevim hřiště a tak.Myslím i na to,i když nemusím.Je myslím výhodné,promyslet vše a zde to podchytit.

Pokud se Jirkovi ozvou kempy,které poptal,lze potom vybírat reálněji.Osobně počkám na odpověď.Uvidíme co bude pak.Řešíme dvě věci - místo a termín.Ostatní je druhotné.Krásný večer všem.


Odpovědět

1 ......... 7  8  9  10  11 ......... 26