Fórum - Téma


Srazy - počet a věk dětí


Fórum O Srazech a akcích Srazy - počet a věk dětí
2015-04-15 21:51:30

Ahoj Všem,

nikde jsem to zatím nenašel a proto se chci zeptat. Dá se někde dočíst kolik DĚTÍ a v jakém věku jsou přihlášené na sraz Dačií ?

Chtěl bych vyrazit příští týden do Krkonoš ( samozdřejmě i s dětma ), nerad bych aby se tam nudili a neměli si s kým hrát, proto by mě zajímalo kolik dětí a v jakém věku jedou.

Předem děkuji za reakce.

S pozdravem traktorista2

2015-04-16 16:39:46

To sem nikdo nepřispěje To se umíte bavit jen o autech

To mi hlava nebere

traktorista2

2015-04-16 16:51:34

traktorista2: a co kouknout kdo je na danou akci přihlášen a v jakém počtu ? Mnohdy tam počet dětí lidi uvádějí o jejich věk se ale nepodělí

Ostatně ani ty tam nejsi v seznamu uveden a tím pádem nikdo neví že tam chceš být i s dětma. Takže se honem zaregistruj a ukaž ostatním jak se mají zapsat

2015-04-16 17:12:01

bandolik: V tom je právě ten háček. Napsat +3, to také můžou být tři hafani. To neříká nikomu nic. Chceme jet, ale jestli tam nejedou žádný pinďouři, tak to nemá cenu se hlásit.

Ono je tady více věcí které by šli změnit k lepšímu. To by se jen NĚKOMU MUSELO CHTÍT, ŽÉÉÉÉÉÉ

Lepší je napsat, že sem jediný, že to tak všem vyhovuje. Pro koho je tento web ???? doufám že ješě pro nás pro Dachnaře.

Tak s tím začněte prosím něco dělat, nebo se alespoň k tomu vyjádřete. NEBO JSOU SRAZY JENOM O TĚCH NAŠICH PLECHOVKÁCH ???

Rád bych se třeba zeptal kdo kdy dorazí, v kolik bude kdo vyjíždět, co má rád za pifko apod. MŮŽU ??? NEMŮŽU Jelikož je jen vypsaný výjezd ( pro Vás sraz ) a toť vše.

Proč člověk musí neustále zakládat nové téma. Tak pod srazy dejte volnou diskuzi, například.

Ono by možná stačilo nakouknout na jiné stránky, pro inspiraci, ale to by se muselo nejdříve někomu chtít, že UDM ???

PS : A teď do mě, traktorista2

2015-04-16 18:04:18

traktorista2: No částečně máš pravdu,ale je to každého věc jestli do komentáře ke srazu něco napíše.Podívej se třeba na sebe.Nikdo neví jek se vlastně jmenuješ,co děláš a o fotkách ani nemluvím.Psát si někde co kdo má rád a co rád dělá?O čem by jsme se potom bavili na srazech?

2015-04-16 18:07:13

Jen dvě věci...

1) co ti brání v tom se lidí ze seznamu co maj bydliště po cestě mezi tebou a krkonošema zeptat a domluvit "spanilku"? S chrličem, luďkem atd. jsem to při painballu zvládli levou zadní...

2) fakt myslíš, že když něco napíšeš jeden den v 21, musí tu být druhý den v 16 odpověď? A co pracující lid, co se k PC dostane třebas v 18, či ve 20, hodinku posedí a jde dál...?

PS nějak si nedokážu představit jak by se dítě mohlo nudit? Má okolo kemp, vodu, hory, když nic jinýho tak tablet zabere :-P. Co já bych jako dítě dal alespoň za 1/10 z toho? Mě museli stačit 4 stěny paneláku... raz za uherský rok možná vlakem do Prostějova...

2015-04-16 18:10:42

traktorista2: Já si teda osobně myslím, že místní admin tu dělá práci na výbornou, můžu porovnat s konkurenčním forem a tam admin je totální ... a forum dělá jen pro peníze a na vše ostatní kašle. Zde je forum děláno s láskou ke značce Dacia a tak to má být.

Já teda nechápu co řešíš, vem děti s sebou a na místě se rozhodneš co dál, když se ti nebudou zamlouvat členové klubu, tak s dětma si dáte procházku, oběd ... prostě rodinej výlet, děti budou rádi.

Vše v pohodě, klídku o nic nejde tak proč se rozčilovat

2015-04-16 18:54:14

No paráda a pak že to nejde. Konečně DISKUZE

To se člověk musí načertit aby zde dostal nějakou kloudnou odpověď. TO BYLA ALE RYCHLOST a pak že sem nikdo nechodí ?

traktorista2

2015-04-16 20:37:31

traktorista2: no moc bych se neradoval takovým přístupem se nikdy nic nevyřešilo ale nic ve zlým.

2015-04-16 21:51:40

Dovolím si hovořit i za administrátora vebu / udm/, není problem něco upravit a vylepšit, ale kolika lidem to něco přinese a kolik se podělí o zkušenosti s novou aplikací. Před časem jsem publikoval článek a návod na vykazování spotřeby pro vozidla se dvěma nádržemi, kromě pár rýpalů kteří si ani nedočetli o čem ten článek je a hned psali že je to špatně jako tabulka k vykazování spotřeby na stránkách se nikdo neozval s tím jaké má zkušenosti. Luděk

2015-04-17 16:25:18

nunicek: JJ moje řeč,proč se rozčilovat.Tak buď děti vezmu a budu se jim věnovat a nebo je nechám doma někomu na krku a jedu sám.Já v tom problém nevidím.Za chvíli bychom ještě potřebovali rubriku kolik tam bude důchodců,koček,psů a jaké rasy a pohlaví,to aby se nám tam náhodou nečubčili atd.Lidi s klidem,jde především o to utéct ze všedního dne,tyhle p*čoviny bych nechal k řešení na srazu tak na 23:00 a po 10tém pivu.Srazu zdar.

2015-04-18 09:56:25

Nikdo se tu nerozčiluje, pouze jsem chtěl poukázat, že by se tu dalo i něco vylepšit. Mám jednou za 14 dní volný víkend a vybírám kam bych jel s dětma.

Jak se můžu rozhodnout když těch informací je zde pomálu. A stačilo by jen trochu úprav a je to přehlednější. Jak už jsem jednou psal, to by se muselo někomu chtít .

Je to můj soukromej názor a nestydím se ho říci veřejně, i když se to určitě nebude někomu líbit.

Proč to teda nezkusit a neupravit, pak můžete psát že to bylo k ničemu, ale když to nezkusíte, tak se to nikdy nedovíte

Koukněte se třeba na stránky Caravan24 kde to mají přehledně rozepsané a každý hned ví kdo tam jede, jestli jedou pinďouři, kolik jede psů a pod + je k výjezdu volná diskuze.

Myslím si, že nechci po Vás až tak moc a uvítal bych názory i od ostatních členů fóra ( inteligentní a věcný názory ).

S pozdravem traktorista2 ( Vlastik )

2015-04-18 11:34:52

Samozřejmě za zkoušku "nic" nedáš, se tvrdí, ale není to tak zcela pravda... Z pohledu webmastra a autora několika webů vím, že tyhle úpravy jsou to nejnevděčnější co webmastra može potkat... Zabije na tom čas a pak to obvykle, ač je to blbuvzdorný, polovina lidí nepochopí a 90% neužije... A co z toho? Kdyby alespoň ňáký peníz, ale obvykle je to zadarmo jen z dobré vůle dotyčného... No pardon, ale rači si někam zajedu...

traktorista2, 2015-04-18 09:56:25 napsal:

Nikdo se tu nerozčiluje, pouze jsem chtěl poukázat, že by se tu dalo i něco vylepšit. Mám jednou za 14 dní volný víkend a vybírám kam bych jel s dětma.

Jak se můžu rozhodnout když těch informací je zde pomálu. A stačilo by jen trochu úprav a je to přehlednější. Jak už jsem jednou psal, to by se muselo někomu chtít .. .

Je to můj soukromej názor a nestydím se ho říci veřejně, i když se to určitě nebude někomu líbit.

Proč to teda nezkusit a neupravit, pak můžete psát že to bylo k ničemu, ale když to nezkusíte, tak se to nikdy nedovíte ..

Koukněte se třeba na stránky Caravan24 kde to mají přehledně rozepsané a každý hned ví kdo tam jede, jestli jedou pinďouři, kolik jede psů a pod + je k výjezdu volná diskuze.

Myslím si, že nechci po Vás až tak moc a uvítal bych názory i od ostatních členů fóra ( inteligentní a věcný názory ).

S pozdravem traktorista2 .. ( Vlastik )

2015-04-18 11:57:17

Tak jak jsem předeslal výš, není problém udělat nějakou úpravu, ale je potřeba si uvědomit, že stejné prostředí využívají i jiné cluby v rámci auto moto klubu a je skutečně problém dělat úpravu pro jedem club když je potřeba upravovat důležitější věci které jsou společné. Je jen na nás co s tím co máme naložíme.

Srazy v jiných clubech probíhají i třeba tak, že na sraz se přihlásí třeba dvě auta a pět lidí a před uskutečněním je zrušen pro malou účast, u takovém klubu zajisté neřeší kolik přijede dětí a v jakém věku . Velmi nerad bych se v dacia clubu dostal do takové fáze.

A proto je jen na nás, abychom, třeba do přihlášky na sraz, tak jak někteří napíší třeba / přijedu s bydlíkem / rovněž napsali přijedeme 2+2 /8,10/, pro méně chápavé 2 dospělí + 2 děti 8, 10 let v pohodě se to tam vejde jde to i dodatečně upravit. Další možností je založit na fóru téma ke srazu kde se může tato problematika řešit. Další možností je sledovat kdo se na sraz hlásí a v jakém počtu, pokud jede někdo plus 1 mohu předpokládat, že jedou dva dospělí, a v případě jcduster + 3 předpokládám dva dospělí a dvě děti a prostě napíši mu zprávu a Jirka určitě odepíše. Je to jen o tom sledovat co se šustne a vyvodit s toho pro sebe závěr, prostě něco pro to udělat sám a ne to chtít jen po těch druhých

Pokud jedeme někde do pěkného prostředí nevidím Tablet pro děti jako šťastné řešení, ale budiš.

Pokud by se provedly nějaké úpravy na stránkách stávaly by se stránky nepřehlednějšími a zbytečně složitějšími, a nikdo z programátorů se nedoví jestli to bylo k lepšímu, maximálně někdo napíše proč se tam přidala ta kravina / osobní zkušenost /.

Luděk

2015-04-18 17:00:26

luděk1966: Luďku, všechno co tady píšeš jsem už dávno udělal ( myslím tím že jsem poslal všem soukromé zprávy ).

jestli je to tak jak píšeš, že stejné stránky využívají i jiné cluby v rámci auto moto klubu a je skutečně problém dělat úpravu pro jedem club, tak pak je vše vysvětleno.

Jen nechápu třeba to proč je na hlavní stránce u srazů psáno za pár dnů, týdnů, proč tam třeba není místo toho datum konání srazu, bylo by to určitě přehlednější. Za pár týdnů ti stejně nic neřekne. Hlavně nepiš, že si to můžu rozkliknout

Jeden příklad, teď jsem si dělal tabulku kdy mám volné víkendy a podle toho plánoval výjezdy ( srazy ). Kouknu na hlaní stránku a co vidím ? PRD musím si rozkliknout srazy a až potom si zaškrtávat jestli mohu přijet a nebo nemohu přijet a proto se ptám, nebylo by to přehlednější s tím datumem na hlavní stránce.

Možná si někdo řekne, že tady rozebíráme BLBOSTI, asi možná je to blbost, ale proč to nezměnit ? Ze svého pohledu v tom nevidím problém, vždyť je to blbost upravit jen pár slov.

Třeba by to ocenil i někdo jiný, než jen já

Můžete zde udělat ANKETU, ať je nějaká legrace. Jestli to teda tyto stránky umí

traktorista2, 2015-04-18 17:00:26 napsal:

luděk1966: Luďku, všechno co tady píšeš jsem už dávno udělal ( myslím tím že jsem poslal všem soukromé zprávy ).

jestli je to tak jak píšeš, že stejné stránky využívají i jiné cluby v rámci auto moto klubu a je skutečně problém dělat úpravu pro jedem club, tak pak je vše vysvětleno.

Jen nechápu třeba to proč je na hlavní stránce u srazů psáno za pár dnů, týdnů, proč tam třeba není místo toho datum konání srazu, bylo by to určitě přehlednější. Za pár týdnů ti stejně nic neřekne. Hlavně nepiš, že si to můžu rozkliknout ..

Jeden příklad, teď jsem si dělal tabulku kdy mám volné víkendy a podle toho plánoval výjezdy ( srazy ). Kouknu na hlaní stránku a co vidím ? PRD .. musím si rozkliknout srazy a až potom si zaškrtávat jestli mohu přijet a nebo nemohu přijet a proto se ptám, nebylo by to přehlednější s tím datumem na hlavní stránce.

Možná si někdo řekne, že tady rozebíráme BLBOSTI, asi možná je to blbost, ale proč to nezměnit ? Ze svého pohledu v tom nevidím problém, vždyť je to blbost upravit jen pár slov.

Třeba by to ocenil i někdo jiný, než jen já ..

Můžete zde udělat ANKETU, ať je nějaká legrace. Jestli to teda tyto stránky umí ..

..

2015-04-18 17:38:58

traktorista2: Anketa se udělat dá, to není problem, a to datum tam není kvůli odpočítávání. Většina členů když se vyvěsí nejaký sraz tak si pročte kdy kde a jaký je program. na hlavní stránce je jen připomínka, že se termín blíží za 6 dní Krkonoše. A vím, že je to příští týden, ale ne vždy by mi 24.4.2015 řeklo, že je to příští víkend a pokud chci přijet, musím se urychleně přihlásit.

Neříkám, že tvůj nápad je blbost, jen mám vlastní zkušenost s tím jak to tady funguje a něco jsem již pro to aby to bylo lepší i udělal. Mě třeba od samého začátku vadilo, že tabulka spotřeby není schopna počítat s vozidly se dvěma nádržemi, kontaktoval jsem i webmastra s tím že mu pomohu svými nápady jek to udělat, skončilo to tak, že pro práci na společném webu možná někdy časem. A po různých diskuzích jsem si myslel, že v tom nejsem sám koho to trápí a dokonce mi jheden člen slíbil, že podle mého návodu vytvoří tabulku v excelu a naše společné dílo zveřejníme, a po 14 denním čekání na tabulku jsem se do toho pustil sám se svými chatrnými znalostmi excelu dle manualu a celé mi to trvalo skoro měsíc než jsem byl spokojený a chodilo to dle mých představ na všech kancelářských balících, a vytvoření návodu a uvodního článku. Vše si můžeš prohlédnout na stránkách clubu.

Na podzimním srazu v Brně mi vadilo, že se nepočítá se spanilou jízdou našich miláčků a tak jsem v té věci rovněž něco udělal, zorganizoval jsem společnou cestu a ráno z Otrokovic místo jednoho Logana odjížděly dva a po cestě se přidaly dvě Sandera a před Brnem na motorestu Rohlenka jsme se spojili s ostatními.

Všechno je o tom nechtít jen brát, ale udělat i něco pro to aby to bylo lepší, ctěl jsem se např potkat v zimě s přáteli a tak jsme zorganizovali setkání na chtě Sachovka v Beskydech, prostě dobrovolnosti se meze nekladou a jsi členem 6* déle než já, ale na žádném srazu jsem tě ještě nepotkal. Luděk


Odpovědět